Jak stres tak naprawdę wpływa na nasze życie?

Stres dotyka każdego z nas — jest nieodzowną częścią nie tylko naszego życia, ale i całego dzisiejszego świata. Nie da się unikać go unikać w nieskończoność!

Jeśli nie stresujemy się problemami w pracy — to stresujemy się problemami w domu

Świat pędzi w takim szalonym tempie, że ciężko jest za nim nadążyć… Mąż znowu wrzucił do białego prania czerwony podkoszulek, przez co całe pranie wyszło różowe? Dzieciom w szkole zbliża się ważny, egzamin a widzisz, że dla NICH wcale nie jest taki ważny?

Doskonale znamy te przykłady.

Podwyższony poziom kortyzolu — hormonu stresu — osłabia nasz układ immunologiczny, a przez to bardzo ważną dla nas kwestię — czyli nasz wygląd. Pamiętasz to uczucie, kiedy ktoś nam mówi, że pięknie wyglądamy? Ile mamy wtedy pozytywnej energii! A wyobrażasz sobie słyszeć to coraz częściej? Marzenie? – Niekoniecznie.

Niestety następnym negatywnym skutkiem nadmiernego stresu jest… jeszcze większy stres! Czy miałaś taki przypadek, że złapałaś się na stresowaniu samym stresowaniem? Każda z nas tak miała — przez to nawet nasze ulubione zajęcia przestają sprawiać nam przyjemność, bo czujemy, że powinnyśmy robić coś „ważniejszego”. Być na randce z mężem, pomagać dzieciom w nauce albo pracować.

Jednak nie tędy droga!

Pamiętaj, że jeśli nie znajdziesz sposobu na „wrzucenie na luz” odczujesz to nie tylko TY, ale i CAŁE TWOJE OTOCZENIE! Łatwiej będziesz wpadać w złość, na czym ucierpi nie tylko Twoja relacja z rodziną, ale i Twoja praca, Twoje włosy stracą blask i zaczną wypadać, a skóra zacznie stawać się ziemista i zacznie marnieć… czy chcesz, aby tak wyglądało życie, na które tyle pracowałaś? Nam też wydaje się, że nie…

Jak mam sobie z tym poradzić?

Jednym z najlepszych i najbardziej sprawdzonych rozwiązań jest… Zadbanie o Siebie!

Kiedy czujemy się dobrze — wyglądamy dobrze! Ale to działa również w drugą stronę, aby czuć się dobrze, powinnyśmy również dobrze wyglądać!

W naszym gabinecie przez 20 lat opracowywałyśmy najlepsze metody zarówno na walkę ze stresem, jak i na walkę o nasz dobry wygląd — i w końcu mamy najlepsze rozwiązanie! Metoda 1:1. Na czym to polega? To bardzo proste: 1 zabieg, w którym działamy na skórze i 1 zabieg relaksacyjny. My tę metodę opracowywałyśmy 20 lat… Ty możesz ją mieć już dziś! Nie wiesz, jaki zbieg byłby dla Ciebie najlepszy? Nic nie szkodzi — nasze specjalistki dopasują zabieg dla Twojej skóry na bezpłatnym spotkaniu konsultacyjnym!. Będziesz miała okazję nie tylko poznać i wybrać swoją opiekunkę, ale też wypić pyszną kawę i poczuć, że to jest miejsce właśnie dla Ciebie! Zapisz się już teraz i zacznij walczyć ze stresem — zacznij walczyć o lepsze życie!